GOŁDAP. W związku z zaistniałą sytuacją dot. występowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przypadków zachorowań na covid-19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) wprowadzamy zaostrzone zasady pracy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Gołdapi. Zarząd spółki podjął decyzję o wprowadzeniu działań o charakterze profilaktycznym związanych przede wszystkim z kontaktem naszych pracowników z odbiorcami świadczonych usług. Biorąc pod uwagę powyższe pragniemy poinformować, że od jutra tj. 13.03.2020 r. do odwołania:

• siedziba spółki przy ulicy Generała Sikorskiego 9A zostaje zamknięta, a załatwianie wszelkich spraw może nastąpić po uzgodnieniu telefonicznym 87-615-49-49 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• oczyszczalnia ścieków przy ulicy Żeromskiego 61 zostaje zamknięta, a załatwianie wszelkich spraw może nastąpić po uzgodnieniu telefonicznym 87-615-02-18 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• pijalnia wód mineralnych przy Promenadzie Zdrojowej 20 w Gołdapi będzie nieczynna

• inkasenci spółki nie będą dokonywać odczytów wodomierzy;  dotyczy to nieruchomości niewyposażonych w wodomierze z nakładkami umożliwiającymi odczyt radiowy

• faktury za marzec 2020 roku zostaną wystawione w oparciu o średnie zużycie wody z ostatnich 3 miesięcy

• rzeczywiste odczyty wodomierzy należy zgłaszać wyłącznie telefonicznie 87-615-49-49, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez stronę www.pwik.goldap.pl

Zaznaczamy, że podjęte działania mają charakter wyłącznie prewencyjny. Przedsiębiorstwo mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo pracowników, jak i naszych klientów, chce w ten sposób do minimum ograniczyć bezpośredni kontakt. Z chwilą zmniejszenia ryzyka związanego z koronawirusem dotychczasowy sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa zostanie przywrócony.

Pragniemy również poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Z poważaniem,
Jarosław Dzienis, prezes zarządu PWiK w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading