GOŁDAP. Przez najbliższy miesiąc funkcjonariusze pionu prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi realizować będą akcję „Parkuj z głową - zero tolerancji". Kierowcy, którzy nie będą przestrzegali znaków drogowych , znajdą za wycieraczką swoich samochodów specjalnie przygotowane wezwania. Wszystko po to, aby zwiększyć ilość miejsc parkingowych szczególnie w centrum miasta i uświadomić konieczność stosowania się do obowiązującego oznakowania.

Celem głównym działań jest bezwzględne reagowanie na popełniane wykroczenia związane z parkowaniem pojazdów. Policjanci nie będą pouczać chcąc w ten sposób wyegzekwować prawidłowe reakcje i nawyki kierujących. W ostatnim czasie do gołdapskiej komendy napływały sygnały o nagminnym popełnianiu wykroczeń związanych z niewłaściwym parkowaniem. Ponadto zwiększyła się ilość zgłoszeń w tym obszarze na Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa.

Policja informuje, że w każdym przypadku niezgłoszenia się kierowców, którym pozostawiono wezwanie, zostaną sporządzone wnioski o ukaranie do sądu.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading