GOŁDAP. Od dawna pierwsze czwartki po 1 i 15 dniu każdego miesiąca to w Gołdapi dni targowe. Koronawirus to jednak zmienił. Jak informuje spółka ADM, która zarządza targowiskiem miejskim pomiędzy ulicami Wojska Polskiego i Polną, czwartkowe targi zostają zawieszone do odwołania. Zakaz handlu obejmuje też pozostałe dni, począwszy od 16 marca.

Osoby i firmy, którzy stale przyjeżdżają do Gołdapi handlować i ADM ma do nich kontakt, zostaną o tym w miarę możliwości powiadomieni indywidualnie. Ci, którzy w czwartkowy poranek pojawią się, nie zostaną wpuszczeni na targowisko. Dotyczy to wszystkich osób, które chciałyby handlować, niezależnie czy są osobami prywatnymi, rolnikami, czy prowadzą działalność gospodarczą.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading