GOŁDAP. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi zwraca się z prośbą o ograniczenie do minimum wizyt w urzędzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 87 615- 24- 73 , fax: 87 615-24-72 oraz e-mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto informujemy, iż istnieje możliwość składania wniosków drogą elektroniczną: www.sow.pfron.org.pl na dofinansowanie do przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych (pieluchomajtki, aparaty słuchowe, materace, itp.), turnusy rehabilitacyjne, Aktywny Samorząd.

W sprawie zadań PFRON osobą do kontaktu jest Barbara Augustynowicz.

W sprawie Aktywnego Samorządu osobą do kontaktu jest Emilia Wójtowicz.

Jednocześnie informujemy, że wnioski o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności znajdują się na stronie: www.pcprgoldap.com.pl w zakładce NIEPEŁNOSPRAWNI. Zachęcamy do samodzielnego wysyłania wniosków do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Giżycku, ul. Smętka 5, 11-500 Giżycko. Za utrudnienia przepraszamy.

dyrektor i pracownicy PCPR w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading