POWIAT GOŁDAPSKI. Zamknięte m.in. kino, biblioteki, pływalnia, szkoły, świetlice - to czeka mieszkańców powiatu przez najbliższe dwa tygodnie.

(artykuł będzie aktualizowany)


miasto Gołdap

Od czwartku nieczynny będzie Kompleks Sportowo-Rekreacyjny. Nie będzie można korzystać z pływalni, hali oraz siłowni. Dotyczy to również osób i grup, które wcześniej zarezerwowały np. halę czy mają prywatne zajęcia na pływali. Zajęcia takie nie odbędą się.

Od czwartku nieczynne będzie kino Kultura. Dziś odbędzie się spotkanie małomiasteczkowego klubu filmowego.

Od czwartku niedostępny dla mieszkańców będzie Dom Kultury w Gołdapi. Odwołane zostały wszystkie zajęcia w pracowniach DK. Nieczynna będzie Galeria K2. Pracownicy będą przychodzić do pracy i zajmować się sprawami wewnętrznymi (sprzątanie, inwentaryzacja itd.).

Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi będzie działać normlanie.

Od czwartku nieczynna będzie Biblioteka Publiczna w Gołdapi. Nie będzie można skorzystać z czytelni, nie będzie można wypożyczyć czy zwrócić książek (kary za nieterminowy zwrot z powodu zamknięcia nie będą naliczane). Wszelkie zaplanowane spotkania (np. sympatyków gier planszowych czy dyskusyjnego klubu książki) zostały odwołane. Nieczynne będzie muzeum. Pracownicy biblioteki będą przychodzić do pracy i zajmować się sprawami wewnętrznymi (sprzątanie, inwentaryzacja itd.).

AKTUALIZACJA 12-03-2020

W czwartek zakmnięty został Środowiskowy Dom Samopomocy "Słoneczny Dom" w Gołdapi.

Od dziś zamknięty dla podopiecznych jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Gołdapi. W miarę mozliwosci uczestnicy zostali powiadomieni o zamknięciu, Ci, którzy dziś dotarli, zostali odwiezieni do domów. Pracownicy będą przychodzić do pracy i zajmować się sprawami wewnętrznymi.

Do odwołania zawieszone zostały jarmarki, jakie w Gołdapi na targowisku miejskim odbywały się po 1 i 15 każdego miesiąca. Szczegóły...

Gołdapskie Stowarzyszenie Honrowych Dawców Krwi odwołało akcje krwiodawcze, jakie miały się odbyć w marcu w Gołdapi.

Od 13 marca nieczynna będzie pijalnia wód mineralnych w dzielnicy uzdrowiskowej.

Od 13 marca nieczynna będzie siedziba PWiK w Gołdapi oraz oczyszczalnia ścieków. Szczegóły... 

Od 13 marca nieczynna będzie kasa w Urzędzie Miejskim w Gołdapi. Szczegóły...

Od soboty, 14 marca Centrum Informacji Turystycznej będzie zamknięte dla odwiedzających. Będzie dostępne online oraz telefonicznie.

Od 16 marca hotel Ventus oraz działająca tam restauracja i spa zostaną zamknięte. Szczegóły...

AKTUALIZACJA 13-03-2020

Od 13 do 25 marca nieczynna będzie kasa w Starostwie Powiatowym w Gołdapi.  Szczegóły...

W dniach 16-25 marca Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gołdapi nie będzie prowadzić diagnoz i terpapii pedagogicznych z dziećmi. Szczegóły...

Od 13 marca zamknięty jest kompleks Piękna Góra Rudziewicz (zajazd, kręgielnia, restauracja). Szczegóły...


gmina Gołdap

Od czwartku nieczynna będzie filia biblioteczna w Grabowie. Nie odbędzie się zaplanowane wcześniej spotkanie dyskusyjnego klubu książki. Nie będzie można skorzystać z czytelni, ani zwrócić lub wypożyczyć książek.

Od czwartku niedostępne będą świetlice wiejskie prowadzone przez Dom Kultury w Gołdapi.

Od poniedziałku (16/03) niedostępne będą pozostałe świetlice wiejskie na terenie gminy Gołdap.


gmina Banie Mazurskie

GOKiP jest obecnie czynny i dostępny dla mieszkańców. Od poniedziałku (16/03) odwołane zostają wszelkie zajęcia dla dzieci w GOKiP. Na razie nie ma decyzji, czy i kiedy zostaną odwołane zajęcia dla dorosłych oraz inne zaplanowane wydarzenia. Nie ma decyzji dotyczącej korzystania z siłowni. Decyzja zostanie podjęta jutro po spotkaniu dyrekcji z wójtem gminy.

Gminna Biblioteka Publiczna pozostaje na razie czynna i dostępna dla mieszkańców. Na razie nie ma decyzji, czy i kiedy zostanie zamknięta. Decyzja zostanie podjęta jutro po spotkaniu dyrekcji z wójtem gminy.

AKTUALIZACJA 12-03-2020

GOKiP od 12 marca odwołał wszelkie zajęcia, wydarzenia i spotkania, jakie miały by być organizowane w najbliższym czasie w siedzibie GOKiP i w podległych świetlicach wiejskich.  GOKiP i świetlice będą zamknięte dla mieszkańców.  Niedostępna będzie też siłownia w GOKiP. Pracownicy będą przychodzić do pracy i zajmować się sprawami wewnętrznymi.

Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich od 12 do 25 marca 2020 roku będzie zamknięta dla użytkowników. Nie będzie można korzystać z czytelni, nie odbędą się żadne spotkania, nie będzie można wypożyczyć lub zwrócić książek.


gmina Dubeninki

Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach, funkcjonująca w jej ramach Gminna Biblioteka Publiczna w Dubeninkach, filia biblioteczna w Żytkiejmach oraz świetlice wiejskie pozostają na razie czynne i dostępne dla mieszkańców. Na razie nie ma decyzji, czy i kiedy zostaną zamknięte. Decyzja zostanie podjęta jutro po spotkaniu dyrekcji z wójtem gminy.

W związku z ogólnopolskim zagrożeniem epidemiologicznym Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej odwołuje wszystkie zajęcia edukacyjne i konkursy przyrodnicze do 30 kwietnia 2020 roku. Zaplanowany na 8 kwietnia 2020 roku konkurs „Mądry Puszczyk” zostanie zrealizowany w terminie późniejszym, o ile sytuacja na to pozwoli.

AKTUALIZACJA 12-03-2020

Zgodnie z dzisiejszym komunikatem wójta gminy Dubeninki,  w dniach od 12 do 25 marca zamknięte dla uzytkowników  będą: GCK w Dubeninkach, świetlice wiejskie w Linowie i Żytkiejmach, Gminna Biblioteka Publiczna w Dubeninkach oraz filia biblioteczna w Żytkiejmach. Szczegóły...

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading