GRABOWO. 21 lutego w filii bibliotecznej w Grabowie odbyło się spotkanie dyskusyjnego klubu książki. Tematem rozmowy była pozycja Elżbiety Baniewicz pt. „Gajos”.

Przenikliwy, bogato ilustrowany portret wybitnego, niezwykle lubianego aktora, który już od debiutanckiej roli Janka w „Czterech Pancernych” cieszy się ogromną popularnością. Książka pozwala prześledzić jego drogę artystyczną, podejrzeć tajemnice warsztatu, dowiedzieć się, co myśli o swoim zawodzie, i przypomnieć sobie jego kreacje teatralne, filmowe i telewizyjne.

Klubowicze wysoko ocenili ten zbiór recenzji, refleksji i przemyśleń. Jest to zasługa nie tylko bohatera książki Janusza Gajosa, ale również autorki Elżbiety Baniewicz. Lekturę polecamy dla wymagającego i cierpliwego czytelnika.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading