GOŁDAP. "Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go." Tak w dwóch zdaniach serwis Filmweb.pl opisuje polski film erotyczny, którego premiera była 7 lutego br. Powstał na podstawie opowieści Blanki Lipińskiej, a jego reżyserką jest Barbara Białowąs.

Film „365 dni” jest kolejnym, w którym możemy zobaczyć gołdapski akcent. W rolę ochroniarza głównego bohatera wcielił się bowiem gołdapianin Rafał Iwaniuk. To jednak nie jedyny w ostatnich kilkunastu miesiącach głośny film, w którym wystąpił. W ubiegłym roku aktora można było zobaczyć m.in. w filmie „Underdog”. Wystąpił też w serialach (np. „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz „ czy „Zakochani po uszy”, występuje też w aktualnie emitowanych w telewizjach reklamach komercyjnych.

Przedstawiamy kilka zdjęć z planu zdjęciowego „365 dni” oraz z premiery filmu. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć gołdapianina na dużym ekranie, zapraszamy do kina Kultura, gdzie film „365 dni” jest aktualnie wyświetlany.

 


fot. archiwum prywatne Rafała Iwaniuka

 

 


Wyszukiwarka

Loading