GOŁDAP. Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi zaprasza firmy, jednostki organizacyjne, szkoły, uczelnie, osoby poszukujące pracy, młodzież, absolwentów, samorządowców, mieszkańców i wszystkich zainteresowanych na V Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 17 marca w godz. 10.00-13.00 w hali OSiR.

Dla wszystkich wystawców targi to czas na podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń oraz prezentację swojej działalności. To również dobra okazja do promocji swojej oferty i zachęcenia młodych ludzi do wyboru takiej drogi kształcenia, która w przyszłości umożliwi znalezienie wymarzonej pracę. Dla osób odwiedzających to szansa na zapoznanie się z ofertami edukacyjnymi, zatrudnieniowymi i szkoleniowymi.

Udział w targach jest bezpłatny. Wystawcy chęć uczestnictwa potwierdzają poprzez dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 10 marca na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi, ul. Żeromskiego 18, faksem 87 615 03 95 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na temat targów udzielają:

  • Krystyna Podciborska - zastępca dyrektora PUP w Gołdapi, tel. 87 615 03 95 wew. 211
  • Anna Łobanowska – pośrednik pracy, tel. 87 615 03 95 wew. 107

 

 


Wyszukiwarka

Loading