GOŁDAP. Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi zaprasza firmy, jednostki organizacyjne, szkoły, uczelnie, osoby poszukujące pracy, młodzież, absolwentów, samorządowców, mieszkańców i wszystkich zainteresowanych na V Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 17 marca w godz. 10.00-13.00 w hali OSiR.

Dla wszystkich wystawców targi to czas na podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń oraz prezentację swojej działalności. To również dobra okazja do promocji swojej oferty i zachęcenia młodych ludzi do wyboru takiej drogi kształcenia, która w przyszłości umożliwi znalezienie wymarzonej pracę. Dla osób odwiedzających to szansa na zapoznanie się z ofertami edukacyjnymi, zatrudnieniowymi i szkoleniowymi.

Udział w targach jest bezpłatny. Wystawcy chęć uczestnictwa potwierdzają poprzez dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 10 marca na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi, ul. Żeromskiego 18, faksem 87 615 03 95 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na temat targów udzielają:

  • Krystyna Podciborska - zastępca dyrektora PUP w Gołdapi, tel. 87 615 03 95 wew. 211
  • Anna Łobanowska – pośrednik pracy, tel. 87 615 03 95 wew. 107

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka