GOŁDAP. Dziś miała wejść zmiana organizacji ruchu na ulicy Podgórnej w Gołdapi na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Górnej. Miały tam stanąć zakazy parkowania i postoju. Nic się jednak nie zmieniło. Zamiast tego Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi wydał dziś popołudniu kolejny komunikat. Zgodnie z nim pierwotne plany zostały zmienione. Zamiast zakazu zatrzymania i postoju ustawione zostaną tam zakazy postoju. Zmiana ta miałaby obowiązywać od jutra. Czy tak się stanie, czy też znowu coś się w ostatniej chwili zmieni, okaże się w środę.

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że na prośbę mieszkańców ulicy Podgórnej w Gołdapi od 12 lutego 2020 r. na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do skrzyżowania z ulicą Górną zostanie wprowadzony zakaz postoju w miejsce planowanego zakazu zatrzymywania i postoju. Zakaz postoju umożliwi mieszkańcom ulicy Podgórnej krótkotrwałe unieruchomienie pojazdu np. w celu zabrania lub wysadzenia pasażera.

komunikat ZDP w Gołdapi

INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading