GOŁDAP. Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi. Obecna dyrektor Iwona Wasilewska pozostanie na tym stanowisku tylko do końca lutego.

Do konkursu, jaki burmistrz Gołdapi ogłosił 31 grudnia ubiegłego roku, złożone zostały trzy oferty. Konkurs wygrała Edyta Truszczyńska z Olecka.

- Pani Edyta Truszczyńska spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu - uzasadnia wybór Tomasz Luto. - Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się niezbędną wiedzą z zakresu objętego konkursem, co daje gwarancję prawidłowego wykonywania zadań na wyżej wymienionym stanowisku.

Zwyciężczyni konkursu nie ma jeszcze podpisanej mowy o pracę. Jeśli dojdzie do jej zawarcia, pracę na stanowisku dyrektora powinna rozpocząć 1 marca.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading