GOŁDAP. W ramach obchodów jubileuszu 450-lecia nadania praw miejskich Gołdapi, 27 stycznia w Izbie Regionalnej „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza” miało miejsce wydarzenie poświęcone pamięci Księdza prałata Aleksandra Smędzika.

Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Znani gołdapianie - wspomnienia”, połączone z wystawą fotograficzną i prelekcją filmów związanych z szeroko prowadzoną działalnością księdza. Przybyło na nie wielu gołdapian, przedstawiciele władz samorządowych i kościelnych. Gołdapianie, znajomi, przyjaciele i współpracownicy księdza wspominali go.

Dziękujemy społeczności lokalnej, która włączyła się w organizację wydarzenia przekazując dokumenty do wystawy. Wystawę będzie czynna do 28 lutego br.

BP w Gołdapi

 

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading