GOŁDAP. Gołdapscy seniorzy licznie przybyli do swojej siedziby z koszyczkami pełnymi smakołyków własnej produkcji, aby uczcić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pani prezes Helena Łukaszewicz przygotowała dla swoich podopiecznych całą oprawę tak, żeby wszyscy czuli się wyjątkowo i miło. Ufundowała również na tę okoliczność ogromny tort oraz każdej babci i dziadkowi po czekoladzie, aby osłodzić wspólnie spędzone chwile. Panie ze związku od siebie dla wszystkich ufundowały własne wypieki: pani Henia Buczyńska upiekła wykwintny sernik, a pani Irena Górska przepyszne faworki. Salę zwyczajowo elegancko udekorował Jan Piątkowski. Na pamiątkę tego radosnego spotkania robił zdjęcia (jak zawsze) suwalczanin Stefan Byro z małżonką Danutą, którzy są czynnymi i aktywnymi członkami tutejszego związku.

Ten miły wieczór upływał w atmosferze radosnej, wspólnej zabawy, były tańce, wywijańce, kółka kółeczka, oberki i poleczki itp. Babcie z klubu "Wrzos" zaśpiewały kilka piosenek, które były dedykowane babciom i dziadkom i które dalej były kontynuowano za stołami w przerwach tanecznych. Zdolne panie, które piszą do szuflady recytowały autorskie wiersze poświęcone specjalnie babciom i dziadziusiom. Nie zabrakło również zabawnych babciowych przedstawień, które umilały wieczór. W tak wspaniałej, integracyjnej atmosferze czas płynie jak rzeka, że aż szkoda było się rozstawać.

Teraz członkowie gołdapskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów czekają na następne wspólne spotkanie, które odbędzie się 15 lutego z okazji walentynek. (CBB)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading