GOŁDAP. Trwają ferie zimowe. Policja przypomina, że w każdym powiecie województwa warmińsko-mazurskiego do 23 lutego br. funkcjonują stałe punkty kontroli autobusów. Przez całe ferie policjanci będą kontrolować autobusy przewożące dzieci na wycieczki i zimowiska.

Podczas kontroli policjanci ruchu drogowego sprawdzą stan techniczny autokaru, sprawność psychofizyczną kierowcy, jego uprawnienia i trzeźwość. Z każdej takiej kontroli policjant sporządza protokół, który otrzymuje kierowca autokaru. Warto także pamiętać, że w przypadku uzasadnionego podejrzenia co do stanu psychomotorycznego kierowcy czy stanu technicznego pojazdu należy dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112.

Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi potrzebę przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów można zgłaszać pod numerem tel. 87-615-54-00. Stały punkt kontroli znajduje się na parkingu przy targowicy miejskiej przy ul. Polnej 2B w Gołdapi, gdzie codziennie w godz. 7:00-8:00 policjanci ruchu drogowego będą kontrolować autokary.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading