GOŁDAP. W ubiegłym tygodniu w gołdapskiej komendzie policji było naprawdę wesoło. Miejscowych policjantów odwiedziły dzieci z zimowiska „Ferie z biblioteką”. Podczas spotkania mł. asp. Anna Barszczewska omówiła zebranym, na czym polega praca policjantów i jak są wyposażeni do codziennej służby.

Dzieci obejrzały pomieszczenia, w których na co dzień pracują funkcjonariusze i dowiedziały się, czym zajmują się policjanci poszczególnych wydziałów. Nie zabrakło też pogadanki o podstawowych zasadach poruszania się po drodze i innych zasadach bezpieczeństwa, które policjantka przypomniała dzieciom poprzez zabawy z tablicą interaktywną. W ten sposób najmłodsi uczyli się w najciekawszy z możliwych sposobów - przez zabawę. Na zadawane pytania maluchy odpowiadały bezbłędnie. Na zakończenie policjantka podarowała wszystkim uczestnikom odblaskowe gadżety.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading