GOŁDAP. Gołdapscy seniorzy spotkali się w swojej siedzibie, aby wspólnie powitać nowy 2020 rok i pożegnać stary 2019. Jak zawsze szefowa Helena Łukaszewicz zadbała o każdy szczegół, aby wieczór upłynął wyjątkowo miło. Sala była pięknie udekorowana, o co zadbał z artystyczną wyobraźnią i ręką Jan Piątkowski. Zdjęcia na pamiątkę (bo przecież czas płynie jak rzeka) robił Stefan Byro z Suwałk, który wraz z małżonką Danutą są tutejszymi czynnymi i bardzo zaangażowanymi związkowcami.

Zabawa była przednia. Były kółka i kółeczka, wygibasy i hopsasy. Przed północą wybrano króla i królową balu, przy czym było dużo zabawnych sytuacji. W śród gości znalazł się i noworoczny solenizant Mieczysław, który częstował swojską nalewką i słodyczami. W przerwach tanecznych za stołami wspólnie umilano czas śpiewem znanych i lubianych piosenek biesiadnych.

Biesiadnicy rozstali się z życzeniami i nadzieją ,aby w tym roku nie było gorzej, a jeśli będzie lepiej, to też się nie pogniewają.

Prezes Helena Łukaszewicz zaprasza wszystkich emerytów i rencistów, by nie gnuśnieli w czterech ścianach, lecz żeby wychodzili do ludzi zapisując się do Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Siedziba gołdapskiego kola mieści się na pierwszym piętrze Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowego przy ul. Partyzantów 31. Czynna jest w poniedziałki i czwartki w godzinach 9-12. (CBB)

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading