GOŁDAP. Już po raz drugi drzewa i infrastruktura w parku w centrum Gołdapi zostały ubrane w kolorowe szaty. To pomysł Anety Hurec, instruktorki z Domu Kultury w Gołdapi i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gołdapi, która w ubiegłym roku podejrzała podobną akcję w Białymstoku i wówczas ją zainicjowała na gołdapskim terenie. Jak mówi oprócz nadania parkowi kolorów, akcją tą chce również aktywizować osoby dorosłe do działania.

Dziś w południe w centrum Gołdapi pojawiły się osoby związane z Domem Kultury, Warsztatem Terapii Zajęciowej, Gołdapskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, „Anielska Szpulka” i inni mieszkańcy miasta. Wspólnie ubrano drzewa, ławki, mostek... I tak Gołdap stała się weselsza oraz bardziej kolorowa w ten jesienny, ponury czas.
 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka