GOŁDAP. 22 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom dwóch konkursów przeprowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Pierwszy z konkursów - „Mój nauczyciel jest the best” skierowany był do wszystkich szkół z naszego powiatu. Odzew był bardzo duży, zwłaszcza wśród młodszych klas szkół podstawowych. W związku z dużym zainteresowaniem, komisja podzieliła prace na 4 kategorie wiekowe. W sumie wpłynęły 152 prace od 166 osób (niektóre były grupowe). Spośród wszystkich kategorii komisja wyłoniła 64 osoby nagrodzone i wyróżnione, a także przygotowała dyplomy oraz drobne upominki 102 osobom, które wzięły udział w konkursie. Zostały one przekazane przedstawicielom poszczególnych szkół z prośbą o wręczenie dzieciom.

Listy laureatów w poszczególnych kategoriach:

Drugi konkurs to „Uczeń Godny Naśladowania 2019”. Do udziału zaproszono wszystkie szkoły z terenu powiatu, ale swoich kandydatów zgłosiło siedem szkół. W tym konkursie komisja wyłoniła jednego laureata, a został nim Dawid Klisz z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza. Sześciu osobom komisja przyznała wyróżnienia, ponieważ każdy z uczniów w opisie dyrektora szkoły prezentował się bardzo korzystnie. Są to uczniowie o wielu talentach, osiągający bardzo dobre wyniki w nauce, ale przede wszystkim odznaczający się wzorowym zachowaniem godnym naśladowania. Wyróżnione osoby to: Partycja Aniołowska, Jakub Ziemiacki, Aleksander Łaguna, Martyna Drażbo, Kinga Sikorska, Julia Kasperowicz.

Uroczystego wręczenia nagród i dyplomów dokonały starosta Marzanna Wardziejewska i dyrektor PCPR w Gołdapi Małgorzata Gryszkowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Wykonane przez uczniów prace można obejrzeć w sali koncertowej PSM.

Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading