GOŁDAP. 21 listopada w Bibliotece Publicznej w Gołdapi dzieci miały możliwość posłuchania bajki czytanej przez sekretarz powiatu Annę Makowską. Spotkanie zorganizowano w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 2a i 2b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi wraz z wychowawczyniami. Sekretarz przeczytała opowieść Agnieszki Glapiak pt. „Przyjaciele z Gołdapi, czyli jak jeleń, żuraw i nietoperz...”. Jej opowieść to rodzaj bajki o przygodach jelenia, żurawia i nietoperza, którzy wędrują po Mazurach szukając księgi mądrości. W trakcie wędrówki odwiedzają wiadukty w Stańczykach, piramidę w Rapie, przejście graniczne w Gołdapi, wieżę ciśnień, Piękną Górę. A co z księgą mądrości? Czy uda się ją kiedyś znaleźć? Na koniec przyjaciele dowiadują się, że to życie jest wielką księgą mądrości.

Na zakończenie spotkania od sekretarz dzieci otrzymały lizaki i odblaski, a od biblioteki misie z logo akcji. Zwieńczeniem było wspólne zdjęcie uczestników z gościem.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading