GOŁDAP. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi zainicjowała zajęcia z doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla wszystkich osób, które w przyszłości będą chciały wstąpić w szeregi policji. Wyszkoleni funkcjonariusze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód będą demonstrować prawidłowe wykonanie toru, którego pokonanie jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy doborze do służby.

Pierwsze takie zajęcia odbyły się 10 listopada. Grupa kilku osób, które w niedalekiej przyszłości będą starać się o służbę w policji, miała możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznać jego założenia.

Informujemy, że zajęcia będą organizowane cyklicznie. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod nr. tel. 87-615-54-15.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading