GOŁDAP. Straż Graniczna zaprasza na konferencję, która odbędzie się 3 grudnia w godzinach 9-14 w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Spotkanie szkoleniowe adresowane jest do osób i podmiotów, które zatrudniają, bądź zamierzają zatrudnić cudzoziemców na Warmii i Mazurach. Głównym tematem będą praktyczne aspekty zatrudniania cudzoziemców na podstawie obowiązujących przepisów. Organizatorem przedsięwzięcia są funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi.

Prelegentami spotkania będą również przedstawiciele instytucji rynku pracy, z którymi SG na co dzień współpracuje prowadząc kontrolę legalności zatrudnienia m. in. Państwowej Inspekcji Pracy oddział w Ełku i Powiatowego Urzędu Pracy w Olecku.

Uczestnictwo należy potwierdzić telefonicznie pod numerem tel. 727-009-385.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading