GOŁDAP. 19 listopada wicestarosta Andrzej Ciołek podpisał umowy na modernizację dwóch dróg w powiecie gołdapskim. Ich realizacja nastąpi w 2020 roku.

Pierwsza inwestycja to przebudowa drogi powiatowej nr 4829N na Osiedlu I w Gołdapi. Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 2.189.550,66zł, przy czym wysokość dofinansowania zewnętrznego to 1.077.204,09zł. Zakres prac obejmie m.in. budowę jezdni, chodników, parkingów, przejścia dla pieszych wraz z doświetleniem, budowę wjazdów indywidualnych z kostki brukowej, przebudowę istniejącego skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 maja oraz ul. Pod Piękną Górą.

Druga inwestycja to budowa i przebudowa drogi powiatowej nr 4845N - ul. Ustronie w Gołdapi. Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 2.433.699,40 zł, a wysokość dofinansowania to 1.171.690,88zł. Zakres robót obejmie m.in. budowę nowej nawierzchni, stanowisk postojowych, wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z jego doświetleniem, chodników, połączenia pomiędzy jezdnią a obiektem mostowym, budowę wjazdów indywidualnych z kostki brukowej.

Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka