GOŁDAP. Wielkie otwarcie bazy historii rodzin "Szlachetnej Paczki" nastąpiło 16 listopada. Finał przewidziany jest na 7-8 grudnia. Obecnie w systemie w rejonie Gołdapi mamy 11 opublikowanych historii rodzin, ale ta sytuacja może ulec zmienić. Może uda nam się wprowadzić jeszcze kilka rodzin.

Zależy nam na tym, żeby jak największa ilość osób widziała tą informację. Dzięki wam może szybciej znajdziemy darczyńców dla naszych rodzin. To wielkie dzieło pomocy najuboższym, bohaterskim rodzinom, które z różnych przyczyn losowych nie radzą sobie z codziennością. Możemy razem podzielić się dobrocią serca, wspierając te rodziny jako darczyńca.

Zachęcamy do logowania się jako darczyńcy na stronie Szlachetnej Paczki i wybór rodzin potrzebujących z rejonu Gołdapi.

Dziękuję i pozdrawiam.

Izabela Bielska
liderka Szlachetnej Paczki rejonu Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka