POWIAT GOŁDAPSKI. W ostatnim czasie funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi asp. Marta Anuszkiewicz i sierż. szt.. Anna Barszczewska wspólnie ze starostą Marzanną Wardziejewską, sekretarz powiatu Anną Makowską i pracownicą starostwa Anetą Frydrych odwiedzili przedszkola na terenie powiatu gołdapskiego. Przekazali kolejnym dzieciom i opiekunom odblaskowe węże spacerowe. Było to możliwe dzięki realizacji II edycji projektu „On, ty i ja - razem na szlaku powiatu gołdapskiego”, dzięki któremu zakupiono tak niecodzienne prezenty dla naszych najmłodszych użytkowników dróg.

Odblaskowe pluszaki są lekkie i wykonane z nieprzemakalnej tkaniny, tak więc teraz nawet deszczowe dni nadają się do spacerów. Węże zawierają przymocowane opaski ułatwiające nie tylko ustawienie się dzieci w parach, ale również pomagają zachować dyscyplinę i bezpieczeństwo podczas wędrówek, a właściwości odblaskowe materiału powodują, że maluchy będą bardziej widoczne, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to szybciej zapada zmierzch.

Policjanci wiedząc jak ważna jest edukacja od najmłodszych lat, w czasie spotkań opowiadały dzieciom, w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drodze, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i jak ważne są elementy odblaskowe używane przez pieszych.

KPP w Gołdapi


ON, TY I JA - RAZEM NA SZLAKU BEZPIECZEŃSTWA POWIATU GOŁDAPSKIEGO - II EDYCJA
Projekt dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań
„Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020


 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka