GOŁDAP. 25 października w Bibliotece Publicznej w Gołdapi 25 października odbyło się spotkanie dyskusyjnego klubu książki, na którym dyskutowano o książce Glorii Goldreich „Kolacja z Anną Kareniną”.

"Kolacja z Anną Kareniną" to zdecydowanie powieść obyczajowa opowiadająca historię sześciu kobiet z Nowego Jorku, które połączyła pasja czytania. Bohaterkami jest sześć kobiet, każda z nich jest inna, ma inny zawód, inaczej potoczyły się jej losy życia prywatnego, są różne ale się przyjaźnią, a łączy je bardzo mocno miłość do książek. Mają swój klub książki i spotykają się, żeby dyskutować o tym, co przeczytały. Książki stają się pretekstem do rozmów o wielu innych sprawach, czasami bardzo osobistych, skrywanych i ciężkich.

Książka Glorii Goldreich to połączenie świetnej literatury kobiecej z ciekawą analizą. Lekko, błyskotliwie napisana, świetna rzecz o problemach współczesnych kobiet i zarazem wielka pochwała literatury.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading