GOŁDAP. 25 października w Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się podsumowanie trzech akcji: „Wiem – reaguję”, „Dbamy o rozwój dzieci i młodzieży” oraz „Jestem świadomy - jestem bezpieczny”. Spotkanie otworzyła starosta Marzanna Wardziejewska.

W ramach akcji zakupiliśmy książki profilaktyczne, filmy edukacyjne i pomoce dydaktyczne, które trafiły do: Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Gołdapi, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gołdapi, Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi, Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi oraz do Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.

Różnorodność książek, filmów i pomocy osobiście wskazana przez koordynatorów jednostek świadczy o tym, że potrzeby w tej tematyce są różne. Tym bardziej cieszy nas fakt, że choć w części mogliśmy im sprostać. Zakupów dokonano w 21 różnych sklepach, a ich wartość to prawie jedenaście tysięcy złotych (10889,55). Mamy nadzieję, że przekazane materiały pomogą w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading