GOŁDAP. Biblioteka Publiczna w Gołdapi przy współpracy z Gołdapską Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą K-9 zrealizowała zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt. „Pies moim bezpiecznym przyjacielem”. Odwiedziliśmy 6 placówek m.in. Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi, Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi, szkoły podstawowe nr 1, 2 i 3 w Gołdapi oraz Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi. Ogółem zostało zorganizowanych 8 spotkań.

Owczarki belgijskie Celt i Duke towarzyszyły swemu opiekunowi przy prowadzeniu zajęć kynoedukacyjnych. Pan Krzysztof opowiadał o poprawnych i tych niewskazanych, wręcz niebezpiecznych zachowaniach w kontaktach z psami. Celt zademonstrował umiejętności, do których jest wyszkolony tj. w kierunku poszukiwania osób zaginionych. Duke natomiast jest szkolony na fachowca od poszukiwania ludzkich zwłok. Spotkania były wyjątkowo emocjonujące.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading