GOŁDAP. 25 października na spotkaniu dyskusyjnego klubu książki w filii bibliotecznej w Grabowie rozmawialiśmy o listach Wisławy Szymborskiej i Kornela Filipowicza „Najlepiej w życiu ma twój kot”. Opinie czytelników o książce były podzielone.

Pan Ignacy uważa, że w skojarzeniu z listami Osieckiej i Przybory jest wrażenie braku żaru. To wrażenie wynika z różnicy uczucia między kochankami, a ludźmi kochającymi się. Ewa odnosząc się do lektury przypomniała fraszkę „Zadziwia mnie w tym dziele co ponad 400 stron liczy, że autorzy mają tak wiele do powiedzenia o niczym”. Jan żałuje, że jest po lekturze tej książki, bo chciałoby się czytać dalej, dalej i dalej. Żałuje, że nie jest jak Filipowicz, żałuje, że nie spotkał takiej kobiety jak Szymborska i żałuje, że nie jest kotem.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading