GOŁDAP. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas radości, zimowej refleksji i spotkań w gronie najbliższych. Już za niecałe dwa miesiące zasiądziemy przy rodzinnym stole, połamiemy opłatkiem, innym wyślemy bożonarodzeniową kartkę, a w niej świąteczne życzenia, m.in. nadziei i miłości. Wśród nas są jednak i tacy, którzy na co dzień czują się zapomniani, do których od wielu lat nie dochodzą żadne świąteczne życzenia. Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi wspólnie z Państwem chcą podarować chwilę szczęścia i świątecznych wzruszeń mieszkańcom ośrodków dla bezdomnych, najuboższych oraz uzależnionych prowadzonych przez Stowarzyszenie Monar. Zapraszamy do udziału w naszej akcji „Bezdomna Kartka”!

Wystarczy narysować, namalować, wykleić lub też sporządzić dowolną techniką kartkę świąteczną, dołączyć życzenia i... gotowe!

W 2012 roku otrzymaliśmy prawie 700 kartek z życzeniami, w 2013 było ich już 2218, w 2014 dotarło prawie 2700, w 2015 były 3037 kartek, w 2016 - 3359, w 2017 - 3721, a w 2018 mieliśmy przyjemność przekazać 3639 kartek świątecznych. Przekazaliśmy je bezdomnym, najuboższym oraz walczącym z uzależnieniami. Na własne oczy widzieliśmy, jak taki mały gest może ucieszyć i wywołać łzę szczęścia w niejednym oku. Kto wie, może właśnie życzenia od Państwa poruszą, przywołają wspomnienia, a może nawet coś zmienią?

Niech w tych grudniowych, świątecznych dniach osoby samotne, bezdomne - dzięki Państwu - poczują, że jest ktoś, kto o nich myśli, a każda „Bezdomna Kartka” znajdzie swego adresata!

Kartki można przekazywać do 16 grudnia do Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi, ul. 1 Maja 21, 19-500 Gołdap.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading