GOŁDAP. Dziś premiera książki „Podaruj mi szczęście”. To kolejna już pozycja z serii książek o miłości, której współautorami są Robert Kornacki i mieszkająca na terenie gminy Gołdap Lidia Liszewska. Wcześniejsze to „Napisz do mnie” wydana w lutym 2018 roku, „Zaczekaj na mnie” z września 2018 roku i „Zostań ze mną” z kwietnia 2019 roku. Ich wspólne opowiadanie znalazło się też w zbiorze opowieści pt. „Pierwsza miłość”, wydanym w styczniu br.

„Podaruj mi szczęście” to czwarta część cyklu i zarazem ostatnia. Powstała na prośbę czytelników. Autorzy na swojej stronie internetowej napisali bowiem:

Ta książka nie powstałaby, gdyby nie wasze głosy, domagające się jeszcze kilku rozdziałów o barwnej rodzinie Matyldy i Kosmy. Nie bez znaczenia był też upór naszej czwartostronnej opiekunki, Adriany Biernackiej, która – nie bez trudu, ale jednak – przekonała nas, że zamiar pożegnania już po trzech tomach Łodzi, Mantui oraz Mazur jest mało... rozsądny. Nie jest prawdą, że 4 tom powstał po to, by przetestować cierpliwość Janusza Leona Wiśniewskiego, „ojca chrzestnego” tego cyklu. Głęboko wierzymy w jego zapewnienia, że i finał tej historii przeczytał z prawdziwą przyjemnością, czego zresztą wyraz znajdziecie na okładce naszej książki. Wierzymy, że Czytelnicy przyjmą „Podaruj mi szczęście” jako miłą niespodziankę na Boże Narodzenie i uznają ją za godne zwieńczenie pięknej historii prawdziwej miłości. Czas zrobił swoje; Helmut zapewne ugania się z Gabrysiem po niebiańskich łąkach, piękni czterdziestoletni przerodzili się w tylko odrobinę mniej pięknych sześćdziesięciolatków, a dzieci to już nie dzieci, mają swoje całkiem dorosłe plany na jutro. Pisaliśmy ich historię trochę dla siebie, trochę dla Was, mając nadzieję, że znajdziecie w niej przestrzeń na refleksję, uśmiech i możliwość spojrzenia również w głąb własnych serc.

Książka „Podaruj mi szczęście” jest już od dziś do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi. Jest też dostępna do wypożyczenia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading