OLSZTYN/POWIAT GOŁDAPSKI. Nie będzie modernizacji drogi wojewódzkiej 651 Gołdap - granica województwa. Poinformował o tym dziś na facebooku wicestarosta gołdapski. Zamiast niej będzie modernizowana droga wojewódzka Olsztyn - Łukta.

- Komitet monitorujący w Olsztynie z udziałem Pana marszałka Gustawa Brzezina. Niestety w tej perspektywie finansowej droga 651 Gołdap - Bolcie nie będzie realizowana. Smutna informacja gdyż poprzednią kadencję zabiegałem bardzo o tę inwestycję wartą 100 milionów złotych. Protesty mieszkańców Gołdapi były niestety skuteczne. Smutne, że mieszkańcy wschodniej gminy powiatu gołdapskiego nie będą mieli dobrej drogi. Oczywiście nadal będziemy zabiegali o tę ważną inwestycję -  napisał Andrzej Ciołek. 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading