OLSZTYN/POWIAT GOŁDAPSKI. Nie będzie modernizacji drogi wojewódzkiej 651 Gołdap - granica województwa. Poinformował o tym dziś na facebooku wicestarosta gołdapski. Zamiast niej będzie modernizowana droga wojewódzka Olsztyn - Łukta.

- Komitet monitorujący w Olsztynie z udziałem Pana marszałka Gustawa Brzezina. Niestety w tej perspektywie finansowej droga 651 Gołdap - Bolcie nie będzie realizowana. Smutna informacja gdyż poprzednią kadencję zabiegałem bardzo o tę inwestycję wartą 100 milionów złotych. Protesty mieszkańców Gołdapi były niestety skuteczne. Smutne, że mieszkańcy wschodniej gminy powiatu gołdapskiego nie będą mieli dobrej drogi. Oczywiście nadal będziemy zabiegali o tę ważną inwestycję -  napisał Andrzej Ciołek. 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading