GOŁDAP. 4 października w czytelni Biblioteki Publicznej w Gołdapi odbyło się pierwsze spotkanie edukacyjne w ramach projektu „O finansach... w bibliotece”. Na wstępie każda z uczestniczek otrzymała pendrive z przydatnymi materiałami, „Miniporadnik dotyczący zarządzania finansami osobistymi”, kartki do notatek oraz długopis z logo projektu.

Realizowanym tematem był „Bank przez Internet”. Na spotkanie przybył Powiatowy Rzecznik Konsumentów, który przybliżył m.in. rodzaje wsparcia w zakresie ochrony konsumenta, metody składania reklamacji oraz metody dochodzenia swoich praw konsumenckich. Na zakończenie uczestniczki rozwiązały krótki test wiedzy.

Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek, 8 października o godz. 11:30 w czytelni biblioteki (pokój nr 7). Będziemy omawiać temat „Bezpieczne finanse w sieci. Jak nie dać się oszukać ani wykorzystać w Internecie”. Serdecznie zapraszamy!

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading