GOŁDAP. 27 września w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się spotkanie dyskusyjnego klubu książki, podczas którego rozmawiano o książce „Nic nie zdarza się przypadkiem” Tiziano Terzani’ego.

„Panie Terzani, ma pan raka” – to właśnie od tych słów rozpoczyna się podróż włoskiego reportera, który postanawia wybrać się w drogę, by lepiej zrozumieć, dlaczego właśnie on padł ofiarą choroby. Autor rezygnuje z dotychczasowego życia i szuka lekarstwa na raka. Odwiedza Indie, Tajlandię, Hongkong, Filipiny, Himalaje, Nowy York. Poznaje medycynę tybetańską i chińską, energoterapię, jogę, duchowość Indii i starego mędrca w Himalajach. Wartościowa książka, napisana pięknym, literackim językiem, zawiera sporo cennych obserwacji i prawd o życiu.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading