GOŁDAP. 1 października w czytelni Biblioteki Publicznej w Gołdapi odbyło się spotkanie organizacyjne dla uczestników spotkań „O finansach... w bibliotece”. Podczas niego uczestnicy rozwiązywali quiz z wiedzy ekonomicznej, a wśród zagadnień znalazły się m.in. zakupy przez internet, kredyt i pożyczka, dziedziczenie czy zarabianie na emeryturze.

W trakcie trwania projektu w bibliotece odbędzie się 5 bezpłatnych spotkań edukacyjnych, podczas których uczestnicy zwiększą swoją wiedzę z zakresu finansów osobistych.
Zapraszamy osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia na spotkanie pt. „Bank przez Internet. Swobodny dostęp do Twoich finansów gdziekolwiek jesteś”. Odbędzie się ono w dziś o godzinie 11:30 w czytelni biblioteki (pok. nr 7).

BP w Gołdapi


 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading