GOŁDAP. Modlitewne spotkanie w intencji naszej ojczyzny rozpoczęliśmy pod Piękną Górą. Tam u szczytu wzniesienia powitali nas księża i wspólnie zaczęliśmy modlitwę różańcową. Idąc na szczyt odmawialiśmy tajemnice bolesne, łącząc się z cierpiącym Panem Jezusem.

Zbliżając się do krzyża, słyszeliśmy słowa papieża Jana Pawła II. Ksiądz Mariusz, organizator akcji w naszym mieście, wprowadził nas w ten niezwykły czas uwielbienia Krzyża Świętego. W nasze rozważania włączyły się wspólnoty ze wszystkich gołdapskich parafii. Obstawę muzyczną przygotowała Odnowa w Duchu Świętym przy parafii św. Leona oraz prezes naszego parafialnego oddziału KSM Ewelina. Adorację krzyża zakończyła pieśń „Boże coś Polskę”. W tym samym czasie ci wszyscy, którzy nie mogli dotrzeć na Piękną Górę, czuwali przed Najświętszym Sakramentem w kościele, powierzając naszą ojczyznę Panu Bogu. Ks. dziekan Tomasz Lalak zakończył spotkanie, mówiąc, że codziennie rozpoczynamy i kończymy dzień znakiem krzyża oraz udzielił wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na modlitwę oraz tym, którzy przygotowali całą akcję: ks. Mariuszowi, wspólnotom parafialnym, Domowi Kultury w Gołdapi oraz Annie Rudziewicz - właścicielce Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz. Dziś popłynęła ogromna modlitwa do nieba w intencji naszej ojczyzny. Był to niesamowity czas uwielbienia Krzyża Świętego i zawierzenia Polski Bogu Najwyższemu. Dziękujemy za przybycie.

parafia NMP Matki Kościoła w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading