KRAJ/GOŁDAP. W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Szlachetnej Paczki. W tym roku poszukujemy aż 13500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W Gołdapi również szukamy chętnych do zaangażowania. Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl.

Kim jest SuperW?
W Szlachetnej Paczce SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnię łączą potrzebujących z darczyńcami. Aż 79% SuperW uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Bez SuperW nie ma Szlachetnej Paczki
Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom
i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W samym rejonie Gołdapi poszukujemy 18 śmiałków do naszej drużyny. W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy Szlachetnej paczki w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin.

Dlaczego warto?
Angażując się w wolontariat w Szlachetnej Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno- bizneswe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Szlachetna Paczka to dobrze zorganizowany, skuteczny wolontariat. W Szlachetnej Paczce spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny. Kandydaci mogą się zgałaszać do końca września. Nie warto zwlekać, kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

Szlachetna Paczka to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej, niezawinionej sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo” materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.

Informacja w Gołdapi – liderka rejonu Izabela Bielska, tel. 511-343-585.

 

 


Wyszukiwarka

Loading