GOŁDAP. Radni miejscy z komisji ds. budżetu i rozwoju gospodarczego oraz ds. zdrowia, uzdrowiska, ochrony środowiska i porządku publicznego wizytowali w ubiegłym tygodniu budowę zakładu przyrodoleczniczego w strefie uzdrowiskowej. Zakończenie prac planowane jest w połowie przyszłego roku. Prowadzi je Zakład Ogólnobudowlany s. c. Marek Słowikowski, Sławomir Słowikowski, który wygrał ogłoszony przez gminę Gołdap przetarg, oferując cenę za wykonanie inwestycji w wysokości 26,5 milion złotych i 5-letni okres gwarancji.

W trakcie spotkania ze współwłaścicielem firmy, poruszony został temat związany z kosztami ogrzewania (zimą) i chłodzenia (latem) obiektu po jego oddaniu do użytkowania. Padły propozycje, które mogą te koszty obniżyć. Wymagają jednak od urzędników szybkich zmian w projekcie i oraz pilnych rozmów z urzędem marszałkowskim, bowiem inwestycja jest współfinansowana ze środków europejskich.

Szczegółowe informacje i projekty wykonawcze zakładu przyrodoleczniczego dostępne są na stronie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading