GOŁDAP. W środowe popołudnia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi w okresie od września ubiegłego roku do 5 czerwca bieżącego roku odbywały się spotkania miłośników i kolekcjonerów gier planszowych. Zagraliśmy w wiele ciekawych i różnorodnych gier, które zapewniły nam sporo dawki dobrej zabawy i znakomitej rozrywki. Wśród tytułów, które pojawiły się na naszych spotkaniach i które czasem wymagały od nas obmyślenia dobrej taktyki, czasem wyzwalały ducha rywalizacji, znalazły się między innymi: „Szarlatani z Pasikurowic”, „Na skrzydłach”, „Bolidy”, „Blood Rage”, „Obóz Ninja”, „Cardline: Zwierzęta”, „Azul”, „The Godfather: Imperium Corleone”, „Welcome to... Miasteczko marzeń”, „Wsiąść do pociągu”, „Tajemnicze podziemia”.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszych spotkań przy grach planszowych w okresie wakacyjnym zapraszamy w soboty w godz. 12.00 - 14.00 do sali nr 2 naszej biblioteki. Na spotkaniach istnieje możliwość zagrania w gry dostępne w naszych zbiorach jak też przyniesienia własnych. Wstęp wolny.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading