GOŁDAP. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego (i w przeddzień święta patronki naszego kościoła) czyli 9 czerwca w parafii NMP Matki Kościoła w Gołdapi przedstawiliśmy spektakl ewangelizacyjny pod tytułem „Z Maryją Matką Kościoła w mocy Ducha Świętego”. Był on „kontynuacją” przedstawionego w naszym mieście w kwietniu br. Misterium Męki Pańskiej.

Przedstawienie skupiło się na wieczerniku i oczekujących w nim apostołów. Ich lęk, niepewność, rozterki i nadzieje, oraz Maryii, która podtrzymuje na duchu, wzywa do wytrwałości i modlitwy. Punkt kulminacyjny to zesłanie Ducha Świętego, które napełnia apostołów nową mocą, odwagą, zapałem oraz chęcią głoszenia Dobrej Nowiny całemu światu.

Następnie poprowadzono modlitwę, w której wszyscy razem - odtwórcy i widzowie - zapraszaliśmy Ducha Świętego do naszego życia, prosiliśmy o otwarcie naszych serc na Jego działanie.

Na zakończenie Jolanta i Adam Mikielscy podzielili się doświadczeniem działania Ducha Świętego w ich życiu.

Duch Święty działał, co widać było we wzruszeniu licznie przybyłych widzów.

Chwała Panu!

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading