GOŁDAP. 16 maja przypada Święto Straży Granicznej, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 21 lipca 1995 roku. Funkcjonariusze PSG w Gołdapi obchodzili je 27 maja. Najpierw była msza święta w kościele pw. św. Leona i Bonifacego. Później w sali widowiskowej Domu Kultury była część oficjalna. Odczytane zostały rozkazy o awansach na wyższe stopnie służbowe gołdapskich funkcjonariuszy. Były też życzenia i wyróżnienia. Na koniec wyświetlony został film promocyjny Warmińsko-Mazurskiego Odddziału Straży Granicznej. W uroczystości oprócz pograniczników wzięli też udział zaproszeni goście, a wśród nich m.in. przedstawiciele służb mundurowych i samorządów z regionu EGO.

Gołdapskie obchody Święta Straży Granicznej były też okazją do zaprezentowania na pl. Zwycięstwa sprzętu, jakim dysponują strażnicy graniczni.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading