GOŁDAP. Za nami kolejny, ósmy już rodzinny rajd rowerowy, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi. Odbył się on w sobotę, 1 czerwca. Wzięło w nim udział ponad dwieście osób. Start był w centrum Gołdapi w pobliżu postoju taksówek. Trasa rajdu prowadziła przez ul. Krótką i Żeromskiego, następnie drogą do Rostka, a później w kierunku DW650 i Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz. Meta była u podnóża Gołdapskiej Góry przy zajeździe. Tu innymi środkami niż rower dotarło też wiele kolejnych osób.

Po zakończeniu przejażdżki najpierw był poczęstunek: bigos, grochówka, kiełbasa i kaszanka z grilla, pączki, napoje. Potem przyszedł czas na zabawy. Były konkursy z nagrodami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można było przejechać się kolejką krzesełkową, skorzystać z parku linowego, zrobić zdjęcie w fotobudce, pobawić się na dmuchawcach. Wszystko było bezpłatne. Imprezę prowadził jak zawsze Stanisław Luty.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading