GOŁDAP. W Gołdapi gościł dziś Jacek Protas - kandydat do Parlamentu Europejskiego, startujący z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni. Do głosowania na niego namawiał m.in. Jarosław Słoma.

- On zna dobrze nasze problemy. Wie jak je rozwiązywać. W Parlamencie Europejskim może być bardzo skutecznym naszym reprezentantem - twierdzi były zastępca burmistrza Gołdapi, wieloletni wicemarszałek województwa.O zasługach Jacka Protasa dla Gołdapi mówił też Tomasz Siemoniak, były minister obrony narodowej. Powiedział m.in. że Jarosław Słoma i Jacek Protas zabiegali, żeby z Gołdapi „nie zniknęła” jednostka wojskowa. Skrytykował jednocześnie obecny rząd, że „zwija” wojsko z tej części Polski.Sam kandydat powiedział, że od wielu lat zabiega, by uzdrowisk na Warmii i Mazurach było jak najwięcej.

- Żeby tak było, musimy zadbać o ich finansowanie w najbliższych latach, również finansowanie środkami europejskimi - twierdzi Jacek Protas. - Moja wiedza i doświadczenie pozwala mi wierzyć, że potrafię w Unii Europejskiej i Parlamencie Europejskim przekonywać naszych partnerów, że warto inwestować w takie regiony jak Warmia i Mazury, warto nam zawierzyć i pomóc wydobyć potencjał, który w naszym regionie tkwi.Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w najbliższą niedzielę.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading