GOŁDAP. Wczoraj odbyła się sesja rady powiatu. Już na samym jej początku o głos poprosił Andrzej Ciołek i odniósł się do zdarzenia, jakie miało miejsce podczas kwietniowej sesji rady. Wówczas to w wulgarny sposób wyraził się on o jednej z radnych.

- Na ostatniej sesji użyłem niefortunnego stwierdzenia. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Ktokolwiek czuje się przez to stwierdzenie urażony to chciałbym go serdecznie przeprosić. Szczególne przeprosiny chciałbym skierować do pani koleżanki radnej Wioletty Tomaszewskiej-Walc. Przepraszam bardzo, nie powinienem tych słów wypowiedzieć - powiedział Andrzej Ciołek, po czym podszedł do radnej, by podać rękę. Ona zignorowała jednak ten gest, odpowiedziała, że przeprosin nie przyjmuje i skomentowała całą sytuację.

- Przed chwilą pan wicestarosta powiedział, że przeprasza, ktokolwiek czuje się urażony. Pan ma obowiązek przeprosić wszystkich mieszkańców Gołdapi, którzy wstydzą się w tej chwili za pana, że pan jest ich reprezentantem, że pan będąc na takim stanowisku używa takiego słownictwa podczas sesji rady. I jeszcze jedno. Pan powinien przeprosić moje dzieci. Moje dzieci po raz pierwszy usłyszały taką inwektywę w stosunku do swojej matki. Tego od pana oczekuję. nie oczekuję od pana przeprosin i nie oczekiwałam. Przez trzy tygodnie nie zrobił pan najmniejszego gestu, żeby przeprosić i żeby załagodzić sprawę. W tej chwili przeprosiny są nieprzyjęte - stwierdziła Wioletta Tomaszewska-Walc.

Na sesji było obecnych kilkunastu mieszkańców Gołdapi (przyszli na posiedzenie w związku z petycją dot. drogi DW651, która była dyskutowana tego dnia). Słowa radnej skwitowali oklaskami.


 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading