GOŁDAP. Biblioteka Publiczna w Gołdapi i działający tu dyskusyjny klub książki po raz drugi uczestniczyli w wojewódzkiej dyskusji literackiej nt. książek nominowanych do Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur.

16 maja spotkaliśmy się w kawiarni na szczycie Gołdapskiej Góry, gdzie odbyła się dyskusja literacka dotycząca książki Antoniego Janowskiego „Marcepan na kredyt”. Wszyscy po wnikliwej lekturze podkreślali fakt, iż ta proza, zbiór miniatur literackich, czasem trudna w odbiorze, posiadająca duże wartości, zmusza i dopinguje do zadumy nad życiem, nad rzeczywistością współczesną, do samokontroli. W dyskusji podkreślano wartość lektury, zdecydowanie popierając decyzję o nominowaniu książki Janowskiego do prestiżowego „Wawrzynu” i życząc autorowi dostąpienia zaszczytu otrzymania wyróżnienia.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading