GOŁDAP. W ramach 16 Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, 8 maja w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się spotkanie autorskie z Moniką Sawicką-Kacprzak - polską pisarką powieści obyczajowych. Autorka opowiada o najważniejszych sprawach w życiu każdego człowieka: miłości i przyjaźni, a także o ludzkich słabościach i codziennych problemach. W swoim dorobku literackim ma kilkanaście książek, wśród których warto wymienić bestsellerowe powieści „Kruchość porcelany” oraz „Serwantka”. W jej twórczości przewijają się stałe motywy: przemoc wobec kobiet, alkoholizm, utrata dziecka, radzenie sobie ze śmiercią bliskich, a także rozpaczliwe pragnienie miłości, która ma stanowić lek na całe zło. Mimo tego są to opowiadania pogodne, wręcz terapeutyczne, z przesłaniem, że wiele zależy od nas samych. Monika Sawicka-Kacprzak przypomina ludziom o tym, że mają tylko jedno życie i powinni je bardziej szanować, a o siebie troszczyć się mocniej. Pielęgnować miłość, przyjaźnie, dowartościowywać dzieci, realizować marzenia, mieć czas na to by spokojnie napić się dobrej herbaty.

Spotkanie wywołało wśród uczestników wiele pozytywnych emocji i wzruszeń. Na zakończenie można było nabyć książki z dedykacją i autografem.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading