GRABOWO. 8 maja w filii bibliotecznej w Grabowie odbyło się spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Biblioteka gościła uczniów klas 1-3 oraz wychowawczynie z miejscowej szkoły podstawowej. Zaproszenie do głośnego czytania przyjęła mjr Karina Szałkowska-Siejwa z 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.

Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści pt. „A ja chcę...” pochodzącej ze zbioru „O dzieciach dla dzieci” Marioli Jarockiej. Mali goście chętnie odpowiadali na pytania dotyczące treści przeczytanego utworu. Pani major umiejętnie i z poczuciem humoru opowiedziała również o swojej pracy w wojsku. W podziękowaniu za miłe spotkanie otrzymała gromkie brawa. Uczniowie nie zapomnieli o Dniu Bibliotekarza i Bibliotek, i w artystycznej formie złożyli życzenia bibliotekarce. Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki dla uważnych słuchaczy i pamiątkowego zdjęcia.

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading