GOŁDAP. Miał wizerunkową wpadkę ze służbową skodą i „alkoholowym” wyjazdem do Żytkiejm w poprzedniej kadencji, w tej ma problem z kultura osobistą. Mowa o Andrzeju Ciołku, obecnie radnym rady powiatu i wicestaroście gołdapskim.

- Ta Tomaszewska widzisz mówiłem, że będzie je...a przeciwko. Przewidziałem ten ruch - tak wulgarnie o radnej Wioletcie Tomaszewskiej-Walc wyraził się on w rozmowie z kolegą radnym. Zarejestrowały to mikrofony podczas ostatniej sesji rady powiatu. Od początku tej kadencji posiedzenia rady powiatu muszą być przez samorządy transmitowane w Internecie. Słowa wicestarosty Andrzeja Ciołka można więc usłyszeć na nagraniu z sesji opublikowanym na kanale Starostwa Powiatowego w Gołdapi (https://youtu.be/_IPRL6A1aS8?t=1510 - od 25 minuty 15 sekundy).

Jako pierwszy rozmowę wicestarosty wyłapał Piotr Wasilewski i opublikował o tym informację na swoim blogu. Później zauważył to też portalsamorzadowy.pl. To dla tego portalu słowa Andrzeja Ciołka skomentował m.in. prof. Radosław Markowski, politolog z Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

- Są takie rady, gdzie ludzie zachowują się przyzwoicie i w cywilizowany sposób, i są takie, w porównaniu do których magiel jest instytucją wyższej kultury. W każdym środowisku znajdzie się cham i prostak - uważa naukowiec.

Do słów Andrzeja Ciołka odniósł się także burmistrz Gołdapi Tomasz Luto podczas sesji rady miejskiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka