GOŁDAP. Kamienna kostka, asfalt, a może inne rozwiązanie? Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi przygotowuje się do gruntownej modernizacji ulicy Partyzantów. Przy „pomyślnych wiatrach” prace mogłyby ruszyć już w przyszłym roku. Choć projekt jest już od kilku lat gotowy, to nadal do ZDP trafiają uwagi, jak powinna wyglądać ta ulica.

Uwagi te dotyczą m.in. „ulicy Kubusiowej” - to odcinek ulicy Partyzantów między ul. Wolności i Królewiecką. Obecny projekt zakłada, że jezdnia będzie wyłożona kostką kamienną, a chodniki będą wykonane z kostki betonowej. Jak informuje dyrektor ZDP Leszek Kowalewski, ostatnio pojawiły się głosy radnych, by jednak zmienić rodzaj nawierzchni na tym odcinku na asfaltowy. Oba rodzaje mają swoje plusy i minusy. Kamienna nawierzchnia jest znacznie trwalsza, parkujące pojazdy na jezdni nie zniekształcały by jej. Asfaltowa nawierzchnia jest cichsza, równiejsza, ale parkujące pojazdy na jezdni po pewnym czasie mogłyby odcisnąć na niej swój ślad.

Dyrektor ZDP zachęca mieszkańców ulicy i innych użytkowników do podzielenia się swoim zdaniem, jak w powinna wyglądać w przyszłości „ulica Kubusiowa”. Państwa opinie będą wzięte pod uwagę przy możliwej aktualizacji obecnego projektu.


Asfalt czy kostka kamienna powinna znależć się na jezdni "ul. Kubusiowej"? Czy powinna pozostać możliwość parkowania samochodów na tej ulicy czy też powinien być tam zakaz? A może ten odcinek ul. Partyzantów powinien stać się deptakiem, jak na przykład ul. Chłodna w Suwałkach?

Zapraszamy do dyskusji!

Swoją opinię mogą państwo napisać niżej w komentarzu, mogą też nagrać ją na naszej automatycznej sekretarce pod numerem tel. 87-735-20-44.


 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading