Loading


 

GOŁDAP. 16 grudnia w godzinach 11:00-15:00 na pl. Zwycięstwa w Gołdapi odbędzie się X Jarmark Bożonarodzeniowy. Celem spotkania jest przypomnienie i prezentacja regionalnego oraz lokalnego dziedzictwa kulturowego związanego z tradycjami bożonarodzeniowymi.

Zapraszamy organizacje pozarządowe, sołectwa, nadleśnictwa, grupy nieformalne i inne podmioty do aktywnego uczestnictwa w kolejnej edycji „Jarmarku Bożonarodzeniowego. Podczas wydarzenia będzie można spotkać artystów, rękodzielników, rzemieślników i wytwórców produktów lokalnych. Najbardziej wyszukane podniebienia smakoszy znajdą tego dnia coś dla siebie wśród świątecznych wypieków, wędlin, sera i pieczywa regionalnego. Prosimy o przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w wydarzenie.

Zapraszamy również do udziału w konkursach na najpiękniejsze stoisko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz na najciekawsze przebranie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Na zgłoszenia e-mailowe czekamy do dnia 12 grudnia.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny, przy współpracy Domu Kultury w Gołdapi i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Starostwo Powiatowe w Gołdapi