GOŁDAP. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas radości, zimowej refleksji i spotkań w gronie najbliższych. Już za niespełna dwa miesiące zasiądziemy przy rodzinnym stole, połamiemy opłatkiem, innym wyślemy bożonarodzeniową kartkę, a w niej świąteczne życzenia, m.in. nadziei i miłości. Wśród nas są jednak i tacy, którzy na co dzień czują się zapomniani, do których od wielu lat nie dochodzą żadne świąteczne życzenia.

Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi wspólnie z Państwem chcą podarować chwilę szczęścia i świątecznych wzruszeń mieszkańcom ośrodków dla bezdomnych, najuboższych oraz uzależnionych prowadzonych przez Stowarzyszenie Monar.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji „Bezdomna Kartka”!

Wystarczy narysować, namalować, wykleić lub też sporządzić dowolną techniką kartkę świąteczną, dołączyć życzenia i... gotowe.

Niech w tych grudniowych, świątecznych dniach osoby samotne, bezdomne – dzięki Państwu – poczują, że jest ktoś, kto o nich myśli, a każda "Bezdomna Kartka" znajdzie swego adresata.

Kartki można przekazywać do 14 grudnia do Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi (ul. 1 Maja 21, 19-500 Gołdap).

 

 
Wyszukiwarka

Loading