GOŁDAP. Drodzy uczniowie szkół podstawowych (klasy 4-8) ! To do Was adresujemy ten artykuł (choć dobrze wiemy, że bez pomocy nauczycieli, a może i rodziców się nie obejdzie).

Niezgoda na przemoc, niesprawiedliwość, złe traktowanie powinna być podkreślana na każdym kroku. Dlatego Starostwo Powiatowe w Gołdapi wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi ogłaszają konkurs na najlepszą gazetkę profilaktyczną dotyczącą przeciwdziałania przemocy. Głównym celem konkursu jest propagowanie życia bez przemocy, reagowanie na przemoc i przeciwstawianie się krzywdzeniu drugiego człowieka.

Czasu nie ma wiele, bo na prace konkursowe czekamy tylko do 10 grudnia br. (decyduje data wpłynięcia pracy). Do gazetek, powinien być dołączony opis z nazwą szkoły, jej adresem, klasą, imieniem, nazwiskiem i kontaktem do opiekuna. Zgłoszenia prosimy dostarczyć na adres: Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1, 19- 500 Gołdap, pok. Nr 14, lub pocztą elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komisja, oceniając gazetki, będzie zwracać uwagę na zgodność projektu z tematem konkursu, oryginalność i pomysłowość, a także estetykę wykonania.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

KPP w Gołdapi
ON, TY I JA- RAZEM NA SZLAKU BEZPIECZEŃSTWA POWIATU GOŁDAPSKIEGO
Projekt dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań
„Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020
 

 

 
Wyszukiwarka

Loading